כרמל 6000
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • mediumicongrey
  • Google Play - Grey Circle

© 2019 Carmel 6000 | Created by Avital Weisinger

פרויקטים

מפת אינטראקטיבית
אפליקציה עבור 'יד ושם', מרכז ההנצחה לזכרון השואה. האפליקציה מציגה מפה והדרכות לסיור באתרים מחוץ למוזיאון. ההדרכות כוללות טקסט ושמע, ופירוט על האתרים השונים
?כדאי לי
פרויקט בשיתוף עם אלו"ט: ארגון לילדים אוטיסטים. "כדאי לי?" היא אפליקציית סיפור אינטראקטיבי המאפשרת למטפל או להורה להכין את הילד לקראת סיטואציות שיוצאות מהשגרה ומעודדת את הילד לשתף פעולה.
SET4Life
פרויקט בשיתוף המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש. "סט פור לייף" הוא משחק קלפים רב
משתתפים שעוזר באבחון, מעקב, ושיקום של נפגעי ראש.
לאברדור
לאברדור הינה אפליקצייה למעבדות מתוקשבות שנוצרה בעבור משרד החינוך. ביכולת כל מורה במעבדה להפעיל ניסוי, ובעוד שהתלמידים מקבלים את הוראות הניסוי ומזינים את ערכי המדידות לאפליקציה, בזמן אמת מתעדכן גרף מדידות כיתתי על הלוח. הגרף מאפשר דיון על הניסוי והשוואה בין תוצאות התלמידים, והממשק מאפשר לתלמידים הכנסת נתונים נוחה וחוייתית.
נוער נגיש
פרויקט בשיתוף עם משרד החינוך ועם נגישות ישראל. האפליקציה מציגה מפה של מקומות ואת רמת הנגישות שלהם למוגבלויות שונות. בשבוע הנגישות יסתובבו תלמידים ובעזרת האפליקציה ידרגו בתי עסק, ויעלו את רמת המודעות אצל נותני השירות והחברה.
גלה את התמונה
גלה את התמונה, היא אפליקציה שמיועדת לנוער עם מוגבלויות פיזיות מבית ספר אילנות (אבל נגישה לכל אחד). המשחק מיועד לשיפור וחיזוק הקשר בין העין ליד על ידי חשיפת תמונה. המטרה היא לחשוף את התמונה שמתחבאת מאחורי רקע צבעוני על ידי העברת אצבע על המסך במקום בו השחקן רוצה לחשוף. באפשרות המטפל לבחור תמונה ולשנות הגדרות, ולעקוב אחרי התקדמותו של השחקן בפונקציה של אחוזי חשיפה בזמן מסוים.
זכרון חי
המרחב הציבורי של ישראל מלא בשלטי מורשת, מטרתה של האפליקציה היא לאסוף את השלטים לתוך מאגר, ובהמשך להוסיף תוכן נוסף לכל שלט כך שחווית הקריאה של השלט תיהיה יותר אינטרקטיבית.
!תפוס את הדוב
קלפי תזונה בריאה
אפליקצייה זאת, יחד עם "אדסטארט" , היא חלק מתוכנית ייחודית במשרד החינוך לשיפור הטכנולוגיה למטרות חינוכיות. מטרת האפליקציה היא לעודד הרגלי אכילה בריאים אצל התלמידים.
Dreidelit
פרויקט בשיתוף עם בית איזי שפירא, בית ספר לילדים עם מוגבלויות פיזיות. קשה לילדים להשתתף במשחקי סביבון בחגיגות חנוכה. אפליקציה זו נותנת להם אפשרות להיות חלק מהחגיגות על ידי סביבון וירטואלי שיכולים לעצב ולשחק איתו.
לחצו על הקישור כדי לקרוא על האפליקציה
טל-בז
טלבאזז היא אפליקציה לשעון חכם עבור חירשים. השעון יקלוט הודעות עבור החירש, ירטוט (ובכך ימשוך את תשומת ליבו) ויציג את ההודעה. האפליקציה לא דורשת מספר טלפון, והופכת את השימוש בה לנגיש וקל.
חיישני רוורס לכיסא גלגלים
Show More
Carmel6000-White_text.png